KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13249266
nr 1324 9266
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 10/100, daterad -73, oramat löst blad. Motivet: ca 37x47 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:21:08
4/5 13:42:03
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel